KLUBOVÉ ČLENSTVÍ

KLUBOVÉ ČLENSTVÍ

Nemoezený přístup ke všem online přednáškám.


Staňte se členy Klubu Akademie soběstačnosti a získejte neomezený přístup ke všem online přednáškám, slevu na tematické večery, přednášky, workshopy a online placené kurzy pořádané Akademií soběstačnosti a partnery Akademie a řadu dalších výhod.

Členstvím v Akademii soběstačnosti podporujete naší neziskovou činnost.

Roční Klubové členství - 600 Kč

V případě, že se stanete členem Klubu Akademie soběstačnosti do 31.3.2017, tak získáte zdarma 600 kreditů v hodnotě 600 Kč, které můžete po skončení klubového členství využít k přístupu k 24 nejopblíbenějším přednáškám.

Více infomací a regisrace ZDE

Pokud jste již zaregistrovaní, tak můžete objednat Klubové členství můžete ZDE

Akademie soběstačnosti, z.s. je nezisková organizace, jejímž hlavním cílem je napomáhat sdílení zkušeností a informací z oblasti soběstačného a trvale udržitelného způsobu života. Členské příspěvky využíváme na pokrytí nákladů spojených s naší činností - pronájem prostor, propagaci, výrobu a provoz webu, prezetace na akcích, záznam a postprodukci přednášek. Lektoři poskytují přednášky zdarma a práci dělají dobrovolníci. Náklady na tvorbu webu byly doposud hrazeny ze sponzorského daru. V současné době sdílíme online přes 200 přednášek (120 volně přístupných). Náklady na záznam, postprodukci a online prezentaci jedné přednášky se pohybují kolem 3.000 Kč a doposud nebyly hrazeny. Naší snahou je, aby naše činnost byla soběstačná a nebyla závislá na příjmech z reklam a grantů.  

Činnost Akademie soběstačnosti můžete podpořit zakoupením Klubového členství, balíčků přednášek a nebo jednotlivých placených přednášek případně poskytnutím sponzorského daru.


0 komentářů

Přihlašte se:

REGISTRACE ZDARMA

Partneři:

Creative Gate Mixéry a odšťavňovače.cz Nanoenergies.cz Mabeko.cz Slideslive.com

Náš Facebook:

Náš Google+:

Nahoru